منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ششتمد در اقدامی شایسته اقدام به راه اندازی کانال تلگرامی نموده اند و از آخرین اقدامات و جلسات خود شهروندان فهیم را آگاه می سازند.
البته ضمن سپاس و ارج نهادن به خاطر برگزاری جلسات منظم و مستمر با حضور اعضاء شورا و همچنین مسئولین شهر و شهرستان ، اما اطلاع رسانی به موقع این عزیزان شایسته قدردانی بیشتر است.

به همین خاطر اهم مباحث مطرح و تصویب شده در پنجمین جلسه شورای منتخب ششتمد با محوریت موضوع «برنامه ۴ ساله توسعه ششتمد» در تاریخ ۳۰ تیر ۱۳۹۶به نقل از کانال تلگرامی منتخبین مردم در پنجمین دوره شورای اسلامی به محضر خوانندگان عزیز تقدیم می گردد:
۱. شورای شهر یک فعالیت جمعی است و حفظ انسجام شورا مهمترین اصل برای کارایی آن است
۲٫ برنامه محوری به جای شخص محوری باید در دستور کار شورا قرار گیرد و ابتدا برنامه شورای منتخب برای مدیریت شهری تدوین شده و متناسب با برنامه، مجری انتخاب گردد.
۳٫ برنامه پیشنهادی تدوین شده در زمان انتخابات با مشورت با دغدغه مندان عرصه توسعه ششتمد، تا آخر مرداد ماه ویرایش شود و پیشنهادات و نظرات کارشناسی و تکمیلی در آن گنجانده شود.
۴. عملیاتی، اجرایی و زیربنایی بودن برنامه مطابق با امکانات و محدودیت های ششتمد، ملاکی مهم برای توسعه ششتمد است.
۵. در تدوین برنامه از نظرات کارشناسی اساتید دانشگاه حکیم که در حال نوشتن سند توسعه راهبردی ششتمد هستند استفاده شود.
۶. کلیه مصوبات و توافقات در جلسات رسمی شورا بررسی شود و امضاء آن در بیرون از جلسات اعتبار قانونی ندارد.
۷. انطباق شرح وظایف مسئولیت های مختلف در شورای شهر با تخصص و توانمندی اعضا، ملاک انتخاب واقع گردد. در واقع ضمن آگاهی کامل از شرح وظایف مسئولیتهای شورای شهر، بر اساس تخصص و توانمندی اعضاء مسئولیت ها واگذار گردد.
۸. قرار دادن صندوق انتقادات و پیشنهادات در محل دفتر شورای شهر برای استفاده از نظرات مردمی و همچنین تابلو اعلانات برای اطلاع رسانی به عموم شهروندان از روند فعالیت شورای شهر.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد