امروز حمید حسین آبادی فرمانده انتظامی ششتمد در حضور با شکوه مردم و مسئولین از جمع شهروندان دیار فرید خراسان خداحافظی کرد.
مراسم ساعت ۹ صبح در تالار پارمیس ششتمد آغاز شد و هر لحظه بر تعداد میهمانان که خود را از روستاهای مختلف به این مراسم می رسانند افزوده می شد.
مراسم با اجرای زیبای علی برآبادی از فرهنگیان منطقه ششتمد آغاز شد و تلاوت زیبای علی قناعتی دانش آموز قرآنی ششتمدی زینت بخش محفل شد.
پس از تلاوت آیات قرآن و پخس سرود جمهوری اسلامی ایران ، تلاوت صلوات خاصه حضرت علی بن موسی الرضا(ع) حال و هوای خوبی به مراسم بخشید.
مهندس مجید کریمی بعنوان اولین سخنران این مراسم در پشت تریبون قرار گرفت و در خصوص امنیت در سطح کلان و جزء مطالبی را مطرح کرد و سپس به انتخابات اخیر اشاره ای نمود و گفت: در انتخابات ۲۹ اردیبهشت مردم یکبار دیگر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه رأی دادند.
وی ادامه داد: در انتخابات ایران پیروز شکست خورده نداریم و همه برای اعتلای نظام می آیند.
کریمی ادامه داد: البته رأی ۲۴ میلیونی به آقای دکتر حسن روحانی نشان اینست که مردم از عملکرد دولت تدبیر و امید رضایت دارند ، هر چند عده ای بنا به دلایل نامعلومی دلواپس هستند.
بخشدار ششتمد از زحمات فرماندهی انتظامی ششتمد در حوزه های مختلف بویژه در امنیت و برگزاری بسیار مطلوب انتخابات قدردانی نمود.
سخنران بعدی ستوانیکم حمید حسین آبادی فرماندهی انتظامی ششتمد بود که خداحافظی از مردم دیار فرید خراسان را سخت و دشوار عنوان کرد.
حمید حسین آبادی پنج سال خدمت در ششتمد که مردمانی سخت کوش قانع را از بهترین دوران عمر خود برشمرد و گفت : خدمت به مردمانی که دامدار ، کشاورز و باغدار هستند بسیار لذت بخش بود.
فرماندهی انتظامی ششتمد افزود: اینکه مردم شهر و روستاهای منطقه از رفتن بنده ناراحت هستند برایم از جهتی ارزشمند و رضایت بخش است و خداوند را شاکرم که توانسته ام با همت همکارانم رضایت خلق خدا را فراهم نمایم.
فرماندهی انتظامی شهرستان سبزوار نیز در این مراسم گفت: فرماندهی انتظامی ششتمد مدت سه سال در این منطقه مشغول به خدمت بوده که بعد مأموریت ایشان تمدید شده و علیرغم اینکه ایشان را از افسران خوب و شایسته می دانم اما سلسه مراتب و قوانین باعث این می شود که خدمت ایشان در این منطقه پایان یابد و در سنگر دیگری خدمت خود را ادامه دهند.
سرهنگ هاشمی از معرفی فرماندهی جدید انتظامی ششتمد در روزهای آینده خبر داد و اظهار داشت: ما عملکرد فرماندهی انتظامی ششتمد را رصد کرده بودیم و از رضایمتندی مردم از ایشان مطلع هستیم.
حجت الاسلام و المسلمین تسلیخ نیز از امنیت و سلامت بعنوان دو نعمت نام برد که خیلی متوجه آنها و ارزششان نیستیم یاد کرد.
امام جمعه ششتمد گفت: خدمتگذاری جناب حسین آبادی در ششتمد امروز پایان می یابد و ایشان باید خود را آماده خدمت در سنگر دیگری بنماید.
در پایان این مراسم با اهداء هدایای از خدمات فرماندهی انتظامی ششتمد تقدیر شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد