طی آیینی امروز از خدمات سید مسعود محولاتی مدیرکل پیشین سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان تجلیل و آقای احمد قربانی بعنوان مدیرکل جدید منصوب شد.
احمد قربانی متولد ششتمد سابقه فرمانداری شهرستان گناباد و مدیرکل سیاسی استانداری خراسان در دولت اصلاحات را در کارنامه کاری خود دارد.

علی رضا رشیدیان در حکمش به احمد قربانی آورده است: با عنایت به تعهد,تخصص و تجارب ارزشمند و بنا به پیشنهاد معاون محترم سیاسی،امنیتی و اجتماعی به موجب این حکم به سمت مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استانداری منصوب می شوید.
امیداست با استعانت از الطاف خداوند متعال، توجهات حضرت ولیعصر(عج) د پیروی از آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید برای پیشبرد وظایف محوله تلاش نمائید.
مشهد- ایرنا- مدیر کل جدید سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی روز شنبه طی مراسمی با حضور معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی و هماهنگی امور عمرانی استانداری و فرماندار مشهد معرفی شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در این مراسم با بیان اینکه باید زمینه برای ورود جوانان به عرصه مدیریت فراهم گردد، گفت: یکی از سیاست ها دولت تدبیر و امید بویژه در دور دوم جوانگرایی است و کاهش هشت ساله میانگین مدیریت ها در این دولت برنامه ریزی شده است.
سید جواد حسینی افزود: هر جا که جوانان وارد عرصه شده اند منشا اثر گردیده اند و در این دوره نیز باید برای کاهش سن مدیریت و جوان سازی نیروها در این حوزه و استفاده از ظرفیت بانوان در ۳۰ درصد از حوزه ها تلاش شود.
وی اظهار کرد: زیرمجموعه های این معاونت باید نسبت به شناسایی بانوان و جوانان توانمند همت کنند و ما نیز به پیروی از دولت آمادگی داریم فضای لازم برای ورود آنان به حلقه مدیریت استان را فراهم کنیم.
وی گفت: مسئولیت هایی که به دفتر سیاسی و انتخابات استانداری سپرده شده خاص و به گونه ای است که جز این مجموعه هیچ دستگاه دیگری آن را انجام نمی دهد.
حسینی افزود: دفتر سیاسی تقسیمات کشوری را انجام می دهد و تحلیل های سیاسی به روز استان را ارائه نموده، انتخابات برگزار می کند، سند راهبردی اقوام را با هدف تقریب مذاهب به عنوان سند راهبردی پیگیری می کند در عین آنکه وضعیت ۸۰۰ هزار کارگر استان را رصد و مسائل آنان را بررسی نموده و فعالیت ۳۲۰ هزار دانشجو در عرصه های سیاسی را ساماندهی می نماید.
وی با اشاره به راه اندازی خانه احزاب از سوی دفتر سیاسی اظهار کرد: این خانه باید کانون جریان های سیاسی و اجتماعی استان شود.
وی همچنین با اشاره به وضعیت فرمانداران استان گفت: در دولت تدبیر و امید ۹۶٫۴ درصد فرمانداران تغییر کردند و فقط یک فرمانداری بدون تغییر ماند.
حسینی افزود: ۹۱ درصد فرمانداران و ۶۴ درصد بخشداران تغییر داده شدند و در مجموع ۵۰ درصد فرمانداران و بخشداران استان دارای مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد هستند و بیش از ۹۰ درصد آنان در زمره خانواده های شاهد و ایثارگر می باشند.
وی ادامه داد: امروز ۸۷ درصد مردم استان در آخرین نظر سنجی از وضعیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت توسط دولت تدبیر و امید ابراز رضایت کرده اند.
وی با قدردانی از خدمات سید مسعود محولاتی مدیر کل سابق سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی
اظهار کرد: وی طی سه سال گذشته با اخلاص، ایمان، اعتقاد و وفاداری کار خود را به انجام رساند و احمد قربانی نیز که به عنوان جایگزین ایشان انتخابات شده است فرد با تجربه، کارشناس و متخصص می باشد که در دوره فرمانداری گناباد هم بسیار خالصانه خدمت کرد و سال ها در اداره کل سیاسی وزارت کشور و در پست مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری خراسان قبل از تقسیم استان انجام وظیفه نمود.
مدیر کل سابق سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی گفت: مدیر و مسئول باید بار مسئولیت بزرگی را که بر عهده گرفته انجام دهد و خدمت به مردم را مبنای عمل قرار دهد .
سید مسعود محولاتی افزود: طی ۳۲ سالی که در خدمت مردم خراسان بودم تلاش کردم صادقانه به وظیفه خود در خدمت به مردم عمل کنم.
مدیر کل جدید سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی هم گفت: امید است جای پای درستی برای گام برداشتن در این عرصه برای خدمت به مردم انتخاب کنم.
احمد قربانی ابراز امیدواری کرد سرانجام کار و خدمت وی توام با رضایت خداوند و مردم باشد.
احمد قربانی مدت هفت سال فرماندار شهرستان گناباد بود و سمت مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری در دولت های هفتم و هشتم را در سابقه کاری خود دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد