شهردار ششتمد گفت: شهرداری این شهر در شهریورماه سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را آغاز و تاکنون در این مدت ۱۷ سال فاقد ساختمان اداری ملکی بوده است.

مختار رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ساختمان شهرداری ششتمد، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته، ۳ میلیارد ریال اعتبار برای احداث این ساختمان تخصیص‌یافته و خوشبختانه تخصیص مرحله اول این اعتبار به‌حساب شهرداری ششتمد واریز شده است.

وی افزود: از مدت‌ها قبل بحث جانمایی ساختمان شهرداری مطرح، با کارشناسان امر تبادل‌نظر شده و از افراد متخصص متعددی در خصوص تهیه نقشه مناسب دعوت به همکاری شده است.

وی ادامه داد: به دنبال این هستیم که ساختمان شهرداری با توجه به قدمت و سابقه تاریخی ششتمد، ساختمان خاصی ساخته شود و ضمن رعایت اصول فنی و مهندسی، شرایط اقلیمی و اجتماعی منطقه نیز در این بنا لحاظ شود.

شهردار ششتمد بیان کرد: با توجه به واریز مرحله اول اعتبار، عملیات اجرایی ساختمان را هر جه سریع‌تر آغاز می‌شود تا قبل از فرارسیدن فصل سرما بخش عمده‌ای از پروژه به اتمام برسد.

رمضانی افزود: همچنین یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال نیز برای احداث سوله آتش‌نشانی به ششتمد تخصیص‌یافته که ۱۰۰ درصد اعتبار مذکور به‌حساب شهرداری ششتمد واریزشده است.

وی ادامه داد: این پروژه در قالب اعتبارات تبصره ۶ بند “و” بوده و پیمانکار مربوطه انتخاب و زمین برای احداث سوله تحویل‌ داده شده است.

شهردار ششتمد یادآور شد: برای تکمیل این پروژه ۶۰۰ میلیون ریال از منابع داخلی نیز باید هزینه کنیم تا این پروژه تکمیل شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد